Запитання 1. З чого почати роботу з нами?

Що потрібно для початку співпраці? – Ваше рішення! Коли Ви вирішили, що хочете приєднатися до тих виробників, які вже отримали нові продажі назовні завдяки нам, – Ви заповнюєте договір та додаток та направляєте нам. В разі коли в Вас є питання – будь ласка ставте!

Запитання 2. Чому доцільно розвивати експорт?

Ринок України – це менше ніж 1/1000 світового ринку, ринок України в кризі, тут багато корупції, низька платоспроможність, дорогі кредити, погано працює Закон – цей ринок мало привабливий. Так, ми самі звідси, і ми всі починали бізнес з цього ринку – ну так і що? Хіба ми зобов’язані працювати лише тут? Звісно ні! Це те саме, коли б людина десь народилася – то там мала б прожити все життя – одним словом - нісенітниця! Навпаки, чим більше ми бачимо країн/ринків – тим розвиненішими стаємо. З точки зору інтересів держави – байдуже хто продає в межах держави – важливий експорт, чим він більший – тим ефективніша економіка - іншої формули в сучасному світі не існує. Отже, найбільш патріотичним вчинком буде експортувати – більшої користі Україні, ніж експортуючи, - Ви не принесете! Ті понад 99,9% ринку, що є за межами України, - наразі доступні і, здебільшого, вони привабливіші. Ми готові допомогти на них просуватися.

Запитання 3. А якщо я не буду експортувати?

Питання: до чого Ви прагнете? Якщо якось існувати – то може і вийде. Проте Ви не побудуєте великий успішний бізнес без експорту, окрім монополії. Якщо ми хочемо будувати бізнес, це означає: або включаємо експортний орієнтир, або нелегка доля – вибір за Вами!

Запитання 4. Та кому я потрібний там?

А також питання: та хто мене пустить? Та то дуже важко і дорого ? Та мені спершу Україну б освоїти і т. ін. – Все це – забобони та самовиправдання, ми готові довести це на прикладах кожному виробнику: чи то продукції, чи то послуги.

Запитання 5. Чого мені співпрацювати саме з Вами?

Це головне запитання, отже, спробуємо відповісти предметно:
- На ринку консалтингу та посередництва є немало шахрайства. Наша команда 21-ий рік (а наші іноземні офіси – значно більше) працює, створюючи власне ім’я та репутацію – ми не станемо нехтувати всім цим заради кількох сотень або тисяч – це, напевне, зрозуміло.
- На ринку чимало пропозицій, які дають результати, котрі нічого не вирішують. Дехто робить сертифікацію, яка може залишитися незатребуваною, дехто оформлює патенти, які лежать потім на полицях в пилюці, дехто оформлює закордонні компанії і кидає клієнта з ними на шиї, дехто просто красиво (або не дуже), - звітує куди він витратив кошти клієнта. – Ми бачили таке багато років і зрозуміли – так не може далі тривати, експортер не повинен вести боротьбу як з реальними, так і з додатково створеними проблемами. В українського виробника має з’явитися ефективний на простий шлях вирішення його завдань, пов’язаних із експортом. Таку місію наразі підтримали інституції, що стали офісами «Програми інтенсивного експорту України». Ми відстоюємо інтереси наших клієнтів – а не «втюхуємо» їм якісь псевдо-рішення. Ми спираємося на широку партнерську команду, що має в складі авторитетних фахівців, а наші офіси – мають зв’язки з іншими країнами. Ми намагаємося зробити складне простішим і говоримо мовою клієнта. Разом з тим, ми лобіюємо загальнодержавні питання, зокрема зміни законодавства, з приводу чого маємо діалог з різними гілками влади. Ви не будете обмануті в співпраці з нами або розчаровані! Ми застосовуємо тільки комплексний підхід.

Наша базова послуга – залучення нового закордонного замовника. Ця послуга вартує 500 Євро. Такого доступного прайсу ми ні де не зустрічали. За суму на рівні зарплати в місяць низько кваліфікованого менеджера ЗЕД початківця без досвіду – наш замовник отримає новий постійний канал збуту за рубіж! І не треба опікуватися тим менеджером, - Ви отримуєте результат, а не процес. Вас залучають тільки де потрібно, і Ви маєте просту і зрозумілу інформацію про те що робиться в Ваших інтересах. Хіба це не класна пропозиція? При цьому ми надаємо фінансову гарантію – в разі відсутності результату ми повертаємо аванс. Тобто Ваші ризики відсутні – Ви укладаєте договір з компанією якій довіряють, зокрема, більшість з ТОП 10 приватних компаній України (станом на 2020 рік), - які вже стали нашими клієнтами, довіряєте компанії із значним досвідом і стажем, і при цьому маєте гарантію, що вразі якщо результату не буде (а таке звісно буває, 100 ККД не можливий апріорі) – то Ви отримаєте назад аванс. Ми намагалися зробити формулу роботи з нами легкою, доступною і безпрограшною – і ми вважаємо що це саме так. І, що дуже важливо – ми даємо результат зокрема зараз, в наш непростий час. Тож чому не спробувати?