Наша компанія заснована в 2002 р.

В 2003 р проведено першу нашу виставку-форум, в той же час розпочато надання маркетингових та рекламних послуг клієнтам. Поступово компанія розширює географію заходів та активності.

В 2014 р. проведено форум «Експорт в ЄС». На форумі отримано пропозиції виступити співорганізатором кількох подій в ЄС. З того часу проведено заходи в Словаччині, Литві, Німеччині, організовано делегацію на бізнес-форум до Угорщини.

В 2015 р. презентовано концепцію «Програма інтенсивного експорту України». З початку це був не комерційний проект. З 2016 р. в рамках цього проекту пропонуються комерційні послуги. З того часу укладено договори щодо експортного консалтингу з близько 100 вітчизняних виробників. Поступово пишуться історії успіху учасників проекту в співпраці з нами.

Ми прийняли участь в офіційних бізнес-місіях України до Австрії, Грузії, Данії, Швеції.

Партнери нашого проекту є в Європі, Америці, Азії, Африці.

Зараз ми проводимо кілька основних напрямків бізнесу:

- Надання рекламних та маркетингових послуг. В цьому контексті нашим клієнтом є зокрема найбільша компанія в українській економіці – ТОВ «АТБ-маркет», загалом нашим клієнтами за час роботи стали багато десятків ТОП компаній, багато сотень середніх та малих компаній.

- Експортний консалтинг вітчизняних виробників. В цьому контексті ми постійно ведемо підтримку до 50 компаній з України, маємо широкий набір інструментів, робочі контакти з понад ніж 100 закордонних байєрів, широку мережу установ з якими співпрацюємо.

Незважаючи на коронавірусну пандемію з її обмеженнями та повномасштабну війну, наша компанія продовжує успішно працювати. Ми готові ділитися своїми рецептами роботи в новій реальності з нашими клієнтами.

Ми відкриті до нових цікавих пропозицій, звертайтеся до нас!