участь у зустрічі представників українського і литовського бізнесу

Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський взяв участь у зустрічі представників українського і литовського бізнесу...

21 березня ц.р. у Вільнюській торговельно-промисловій та ремісничій палаті відбулася робоча зустріч української бізнес-делегації з представниками  ділових кіл Литви.  Захід організовано за ініціативи неурядової організації «Програма інтенсивного експорту України» та сприяння Посольства України у Литовській Республіці.

У зустрічі взяли участь керівники та/або представники таких українських підприємств і компаній, як ПАТ «НВП «Більшовик»,  ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», АТ «Бротеп-Еко», ТОВ «Елватех» та ТОВ «Віденська кава», а також представники близько 15 компаній та бізнес-асоціацій Литви.

  Під час заходу відбулися чисельні В2В зустрічі представників українських і литовських ділових кіл, в ході яких обговорено можливості співпраці з питань експорту української продукції до Литви та інших країн ЄС.

http://rei.mfa.gov.ua/ua/news/council-news/55755-posol-ukrajini-v-litovsykij-respublici-volodimir-jacenkivsykij-vzyav-uchasty-u-zustrichi-predstavnikiv-ukrajinsykogo-i-litovsykogo-biznesu

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter