Ми говоримо з Олесею Герасим, українською підприємницею, яка наразі веде свій бізнес із столиці світової моди Парижу

Поки російські терористи намагаються завадити нам з вами, наносячи удари по інфраструктурі і прагнучи позбавити нас електропостачання і інших дотичних сервісів, ми продовжуємо інтерв’ю з компаніями учасницями Ukraine intensive exports Program. Адже завжди є можливості для руху вперед, варто зосередитися зокрема на них, а ми готові вам допомогти.

Ми говоримо з Олесею Герасим, українською підприємницею, яка наразі веде свій бізнес із столиці світової моди – Парижу.

Пані Олеся, розкажіть як ви прийшли в бізнес і починали?
- Спочатку виникла ідея об’єднати місцевих майстринь, які виготовляють унікальні автентичні українські речі. Ми хотіли зберегти наші традиції та самобутність. Мені хотілось винести нашу культуру та ремесла далеко за межі нашої країни, щоб про Україну знали і в інших куточках світу. Мою ідею охоче підтримала одна американська компанія «Hustle&Blush». Ми підписали контракт і розпочали активну співпрацю над створенням бренду. Вирішили почати з ліжникарства. Створювали різні дизайнерські моделі. Протягом двох років роботи ми експортували більше 500 екземплярів продукції.

Як ви почали співпрацю з Ukraine intensive exports Program, яким був для вас цей досвід?
- Нам хотілось вийти крім США на Європейський ринок, тому було прийнято рішення почати співпрацю з Ukraine intensive exports Program. Для нас це був новий, але корисний досвід. Попри те, що не вдалось знайти нових партнерів, ми здобули нові корисні контакти та знання у сфері експортної діяльності. Ukraine intensive exports Program – це відповідальна організація, яка веде свою діяльність на принципах чесності та справедливості.

А потім почалася повномасштабна війна. Як ви пережили 24 лютого і далі особисто і як бізнес? Як ви опинилися в Парижі і як тепер йдуть ваші справи? Які ви бачите перспективи?
- 24 лютого.. цей день поділив життя на «до» і «після». Для мене, як і для всіх українців в той день,- це був стан шоку, розгубленості і невідомості. Було страшно. Спочатку була паніка, а потім свідоме бажання вберегти своїх близьких. Моєму сину 8 років, кожну повітряну тривогу він сприймав через себе, дуже боявся, потім вночі зривався від страху. Тому на початку березня було прийнято рішення їхати закордон. Перших півроку ми освоювались у Парижі, а потім я вирішила розпочати бізнес там. Наразі у нас є сторінка у соцмережах, яка має уже більше 2 тис.підписників. Ми привезли в Париж зразки нашої продукції і мали декілька зустрічей із зацікавленими партнерами. Зокрема, один французький кутюр’є «CLARAMONTE» Philippe Bertrand придбав наші вироби і працює над створенням весняної колекції. Це будуть дизайнерські сумки із вставками гуцульських ліжників. Ми прагнемо й надалі популяризувати нашу українську культуру, розказувати світові про прекрасні традиції української майстерності.

Що ви порадите підприємцям України, зокрема жінкам, діючим і тим хто ще тільки думає розпочати справу?
- Не боятись, адже страх – це перша перешкода до успіху. Якщо у вас є ідея, то вона неодмінно має право на життя. Сміливо йти до своєї мети, бо тільки спільними зусиллями ми зможемо підтримувати економіку нашої країни і якнайшвидше здолати ворога!

Якщо читач захоче встановити з вами ділові контакти або придбати ваші чудові вироби, куди йому звернутися?
- можете писати мені на мою електронну скриньку, буду рада співпраці Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

А бажаючі скористатися допомогою Ukraine intensive exports Program, звертайтеся:
Ukraine intensive exports Program
+380501339050 (Viber, WhatsApp), +380442090711, +380675539901
https://exim.net.ua
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter