США реальний шанс виходу на ринок саме зараз

Шановні колеги!

Ми пропонуємо Вам реальний шанс виходу на ринок США саме зараз.

В цій країні у  нас діє активний партнер, і він вже працює із  зразками інших українських виробників, які відгукнулися на наш перший анонс щодо цього ринку.

В нас налагоджений канал доставки, який відтестований нами на практиці – ми направили в США понад 16 кг зразків, які успішно дійшли.

Чому США?

-              США – найбільша економіка світу і величезний споживчий ринок, доступний для України юридично, дипломатично, організаційно, логістично тощо;

-              США зазнали дуже значного впливу  як пандемії, так і економічної війни з Китаєм і напруги з рядом інших країн, що призвело до розриву багатьох тисяч ланцюжків постачань з Китаєм, Південною та Центральною Америкою  та  іншими країнами. Це можливості для нових виробників з України;

-              США – платоспроможний ринок, втім він також  рухається  в бік економії – спад доходів населення  в США суттєвий. Українські продукти і якісні, і не дуже дорогі – це шанс для виробників з України.

Чому саме зараз?

-              США перезапускає економіку після карантину;

-              Якщо послати зразки зараз – як раз будуть під активізацію бізнес попиту;

-             В Україні провадиться планова девальвація гривні, це допоможе Вам конкурувати по цінахх.

США – взагалі-то не простий ринок і потрапити на нього ззовні без допомоги – фактично не можливо. Тарифи на послуги американських маркетологів та агентів – дуже високі.

Наш партнер – чинна активна юридична особа. Наявність такого партнера є великою перевагою. Вам не потрібно нести жодних додаткових витрат, ми з Вами працюємо по погоджених раніше умовах/на основі договору  без жодних додаткових платежів за ці послуги.

Ми пропонуємо сформувати значний комплект зразків і відправити їх через  нас на нашого партнера. Ваші витрати суто логістичні – витрати на тариф «Укрпошти» в США, і на доставку зразків нам в Україні «Новою поштою». В нас добре налагоджені відносини і з «Укрпоштою»,  і з українською митницею, наші зразки проходять і доходять до адресатів в США, Канаді, Європі, тощо.

Подумайте, що Ви бачите реальним продавати в США, порадьтеся із нами і давайте спробуємо!

! Увага. Зразки продуктів треба слати із високим терміном придатності, - посилка може йти понад місяць (практичний досвід).

Криза – це ризик, це втрата ринків, клієнтів, грошей, партнерів. Але, це ще і можливості. Скористайтеся ними – спробуйте почати продавати в США вже зараз!

 

Звертайтеся!

 Ukraine intensive  exports Program

+380501339050 (Viber, WhatsApp), +380442090711, +380675539901

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/Export.to.EU

https://exim.net.ua

https://www.linkedin.com/company/ukraine-intensive-exports-program

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter