100+ закордонних байєрів для Вас.

Найважче в експорті – знайти людину, яка вирішує питання щодо того чи купляти ваш продукт, чи ні, – тобто знайти байєра. На зустрічі з байєрами компанії готові летіти за кордон та за океан, аби тільки потрапити, адже байєри, люди не обділені увагою, і, залежно від галузі, в кожного байєра наявна база десятків, сотень, чи навіть тисяч постачальників. Кожен постачальник намагається пробитися і отримати прихильність байєра і часто ні чим не гребує заради цього. Звісно, становище виробника в цій системі – не дуже приємне, але нічого не поробиш, так влаштована світова економіка, і якщо ви працюєте в конкурентній галузі, то скоріше за все, ви в такому самому, описаному вище, положенні на ринку.

Ми пропонуємо вам перемовини в ваших інтересах потенційно з понад ніж 100 байєрами з Європи, Азії, Америки, Африки, з якими ми вже маємо робочі комунікації, які шлють нам запити, з якими ми в контакті, особисто зустрічалися, або вже продаємо їм щось.

Ми надаємо фінансову гарантію результату: в разі, коли ви не отримаєте контракт – ваші витрати будуть дорівнювати 0,00, в разі, коли ви отримаєте контракт, - ми заробимо наш гонорар, а ви отримаєте прибуток від контракту та новий експортний канал продажу.

Як це працює?

  1. Ми з вами укладаємо договір.
  2. Ми починаємо роботу. Ми задіюємо широкий інструментарій: перемовини, особисті зустрічі, залучаємо наших закордонних партнерів, тощо, - з метою забезпечити вам контракт.
  3. Коли контракт є – всі щасливі і заробили грошей. Коли контракту нема, - відповідно до договору ми повертаємо вам аванс.

Чому ми не готові отримати всю оплату по факту?

– Ми несемо витрати від початку, і авансова плата невелика, вона дозволяє частково компенсувати поточні витрати, а також гарантує серйозність намірів виробника.

Чому варто нам вірити?

- Нашій фірмі понад 20 років, експортному проекту 7-й рік. Фірма виконала замовлення для понад ніж 2000 клієнтів, експортний консалтинг і супровід надано вже біля сотні українських компаній.

Чому доцільно замовити це в нас, а не намагатися робити все самим?

– Такі напрацювання, як наші, - самостійно доведеться будувати роками, без гарантії, що у вас вийде. Натомість, коли ви одночасно працюєте з нами і будуєте власні зв’язки, - ви отримуєте подвійну вигоду, світовий ринок такий великий, що нікому не завадить допомога.

Ukraine intensive exports Program

+380501339050 (Viber, WhatsApp), +380442090711, +380675539901

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/Export.to.EU

https://exim.net.ua

https://www.linkedin.com/company/ukraine-intensive-exports-program

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter