Експорт VIP пакет.

 

Ми пропонуємо Вам Експорт VIP пакет.

Ця пропозиція для українських компаній, які хочуть посилити свій експорт або швидко його розпочати.

Команда Ukraine intensive  exports Program пропонує Вам свої зв’язки, компетенцію, фах, базу, досвід – для вирішення всіх питань щодо експорту. Ми маємо офіційних представників проекту в країнах Європи, Азії, Африки. Ми маємо зв’язки з байєрами та іншими партнерами майже по всьому світу. Ми постійно розширюємо зв’язки, відвідуємо бізнес-місії, форуми, виставки, інші події. Кожен робочий день ми проводимо перемовини і просуваємо українських виробників на зовнішні ринки, забезпечуючи їм контракти.

Наш досвід роботи по експорту  з українськими компаніями – понад 100 компаній. Ми забезпечили чимало контрактів, і  чимало у нас наразі в роботі.

Наш досвід бізнесу в сфері маркетингу та комунікацій дорівнює віку нашої  компанії – 21-й рік.

Досвід роботи учасників команди – ще більший.

Серед наших клієнтів  багато відомих компаній (назвіть сферу,  яка цікава – ми наведемо приклади).

Що входить у VIP пакет?

Ми пропонуємо протягом року:

  1. Аналіз контрактів, які планується до укладання, та надання висновків – до 10 контрактів,
  2. Консультація з питань підготовки та проведення перемовин з конкретними контрагентами, враховуючи вивчення специфіки ринку, країни та самої компанії – до 10 перемовин, (безпосередньо наша участь у Вашій переговорній команді на перемовинах – обговорюється додатково за Вашим бажанням),
  3. Представлення Ваших інтересів у всіх бізнес-місіях, у яких ми будемо брати участь, надання Ваших  пропозицій  всім потенційним клієнтам,  яких ми маємо та набудемо протягом року тощо.
  4. Забезпечення контрактів у  Ваших інтересах з  новими для Вас зовнішніми замовниками – кількість необмежена.
  5. Загальні консультації з питань бізнесу або дотичних питань – до 10 консультацій.

Умови співпраці:

  • Вартість VIP пакету - 899 Євро.
  • При укладанні контракту в Ваших інтересах з новими для Вас зовнішніми замовниками, Ви, на свій вибір, сплачуєте або 5% від ціни контракту, або 2000 Євро, в якості премії в нашу користь.

Всі умови фіксуються офіційним договором.

! Увага. Дія цієї акційної пропозиції для тих, хто ще не замовив цю послугу, може бути припинена в будь-який час, залежно від кількості отриманих звернень та нашого планування власної спроможності опрацьовувати клієнтську базу. Тож поспішайте, наші можливості не  безмежні!

Ціни вказані без ПДВ, оплата проходить в безготівковій формі згідно рахунків–фактур, які ми виставляємо по запиту, в гривнях за офіційним курсом НБУ.

Вам вирішувати, отримати відчутне експортне прискорення Вашої компанії протягом року за ціною роботи менеджера новачка за один місяць, або знайти для себе причини залишитися без цієї допомоги. Вирішуйте!

Ukraine intensive exports Program
+380501339050 (Viber, WhatsApp), +380442090711, +380675539901
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
https://www.facebook.com/Export.to.EU
https://exim.net.ua
https://www.linkedin.com/company/ukraine-intensive-exports-program

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter