Підсумки роботи В2В-зустрічі у Берліні 19.04.2018

19 квітня у Берліні відбулася В2В-зустріч представників українського та німецького бізнесу з тематики: “Німецько-Українська інтеграція промисловості: співпраця, замовлення, технології, перспективи, інвестиції, майбутнє”, у т. ч. машинобудування, енергетика, автоматизація, управління, ІТ технології, маркетинг, 3D моделювання, прогнозування наслідків, програмний аналіз, інтеграція, штучний інтелект, CRM, ERP, Інтернет, WEB, нанотехнології, дотичні сфери, інвестиції, індустріальні парки, технопарки, тощо.

Захід був організований Програмою інтенсивного експорту України у співпраці із компанією «УкрПромМаш» за підтримки Посольства України в Німеччині.

Участь прийняли 11 українських компаній та 15 компаній з Німеччини. Відкрила зустріч Радник Надзвичайного і Повноважного Посла України в Німеччині з економічних питань - Оксана Козловська, після вітання від Посольства України та короткого вступного слова організаторів, українські учасники презентували можливості своїх компаній у наступних напрямках:

  • «Сільське господарство, телекомунікації, комунальне господарство. Встановлення ділових партнерських відносин на користь кожного», спікер – директор компанії "Інноваційно Технічні Рішення" Лев Ванян;
  • «Передові рішення для рентгено-флуоресцентного аналізу» , спікер – Пушний Максим, голова відділу продажів компанії «Елватех»;
  • Презентація концерну у складі Першого київського заводу важкого машинобудування («Більшовик»), «УкрПромМаш», Жашківського заводу важкого машинобудування , спікер – директор по маркетингу Георгій Шепель;
  • «3D моделювання та симулятори складних систем у віртуальній реальності» спікер - директор компанії «MPS Development» Віталій Барановський.

Далі зустріч перейшла у формат В2В, де учасники активно спілкувалися та домовлялися про подальші дії щодо майбутньої співпраці.
Загалом зустріч пройшла надзвичайно активно та плідно, показала високий інтерес німецького бізнесу до співпраці з українськими виробниками, готовність українських компаній до конкретних кроків для виходу на німецький ринок та велику перспективність такої співпраці.

Список учасників події:

З боку України:
Bolshevik, factory
Ukr-Prommash, LLC
Zhashkiv heavy machine-building plant PJSC NPP Bolshevik
Elvatekh, Ltd.
VBA Trade Group
YUKOV LTD
MPS Development
Innovative Technical Decisions LLC
Trade-marketing groups, LLC
Sunflower Communications Group LLC
Kratos, Ltd.
Embassy of Ukraine in the Federal Republic of Germany
Ukraine intensive exports Program

З боку Німеччини:
World Health IDentification
FBB-Förderband GmbH
SUSTAINABLES German
IHK, Chamber of Commerce and Industry Chemnitz
BeRa Berlin
HVR International GmbH
Coperion GmbH
Hansa Luftbild AG
BDA - BerlinDataAnalytics
Maltego Paterva
NATUREHOME GmbH
Netzwerk Aussenwirtschaft GmbH
enviacon GmbH
AVP Berlin (Arbeitsvermittlung & Personalberatung)
Zell & Co. GmbH

Фотоальбом за посиланням

20 квітня пройшли деякі персональні зустрічі окремих українських та німецьких компаній.

В результаті заходу:

  1. Встановлено нові ділові зв’язки,
  2. Досягнуто попередніх домовленостей про співпрацю,
  3. Погоджено принаймні 2 нових експортних контракти для України,
  4. Попередньо заплановано проведення B2B заходів і Німеччині надалі, зокрема в інших містах, включаючи промислові та ділові центри.

Далі буде!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter