“Мій вибір очевидний - експорт!” Ми знову говоримо з паном Володимиром Храпком, учасником Програма інтенсивного експорту України

- Вітаю. З моменту підписання контракту ми зробили першу поставку продукції і зараз працюємо над другою. Я не сумнівався в наших можливостях і якості, але все-ж побоювання були, як замовник прийме продукцію, чи вчасно розрахується. За виключенням деяких невеличких непорозумінь все пройшло нормально.
- Без надання комерційної таємниці, розкажіть будь-ласка, наскільки вдалим був перший досвід експорту, чи вигідна це справа?
- По першому замовленню з нами розрахувалися, отримали аванс на нове замовлення. Тож працюємо. Ще далеко до стабільного контракту з цим замовником, але маю від нього запрошення, тому планую відвідати в квітні його фірму в Німеччині. Маю надію, що зможемо домовитися про планову довготривалу роботу.
- Які експортні Ви маєте плани наразі?
- З фірмою "Кратос" підписав нову угоду на пошук нового клієнта. Не хочу залежати від одного замовника. В Україні перспективи сумнівні, все менше і менше клієнтів на якісну столярку, а в Європі є попит на просту елементарну роботу, для виконання якої не потрібні надто кваліфіковані працівники.
Тож мій вибір очевидний - експорт!