Программа інтенсивного експорту України в рамках партнерства запрошує на Третій міжнародний конгрес експортерів продовольства Ukrainian Food 2017

Програма інтенсивного експорту України в рамках функціонування механізму Ради експортерів та інвесторів при МЗС України та за підтримки Посольства України в Литовській Республіці організовує візит делегації українських виробників до м. Вільнюс, який відбудеться з 21 по 22 березня цього року, з метою обговорення з литовським бізнес-середовищем стану та перспектив двостороннього торгово-економічного співробітництва. Про це повідомляють у Радіекспортерів та інвесторів при МЗС України.

Программа інтенсивного експорту України в рамках партнерства запрошує на Третій міжнародний конгрес експортерів продовольства Ukrainian Food 2017

Программа  інтенсивного експорту України в рамках партнерства запрошує на Третій міжнародний конгрес експортерів продовольства Ukrainian Food 2017, що відбудеться 24 листопада 2017 року, м. Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

Цього року вже втретє Рада з питань експорту продовольства (UFEB) організовує найбільш практичну подію для експортерів продовольства – конгресUkrainian Food 2017, що відбудеться 24 листопада в рамках виставки Ukrainian Food Expo.

Учасники ознайомляться з кейсами успішних експортерів, дізнаються останні світові тренди торгівлі та маркетингу і поспілкуються з визнаними іноземними експертами, які точно знають, як експортувати вигідно.

Всі учасники Конгресу Ukrainian Food 2017 матимуть нагоду провести переговори з представниками близько 40 іноземних бізнес-делегацій, які відвідають виставку Ukrainian Food Expo в пошуках нових постачальників з України. Спілкування відбуватиметься в спеціальній Бізнес-зоні.

У програмі:

–          Рекомендації для українських компаній, які планують постачати продовольство до африканського торговельного хабу – Єгипту

–          Перспективні ніші у торгівлі на постійно зростаючому ринку Індії

–          Тайвань як місток для експорту продовольства до Китаю

та багато іншого!

Серед спікерів конгресу –

–          виконавчий директор Канадсько-Української Торгової Палати Емма Турос,

–          міжнародний бізнес-стратег, CEO & Founder стратегічного агентства “BEWEIS” Крістіна Шехайтлі

–          представник Українсько-Єгипетської ділової ради Гамаль аль Гуізі та інші.

З детальною програмою заходу можна ознайомитися за посиланням ПРОГРАМА.

Дізнатися умови участі та зареєструватися можна за телефоном +38 067 441 06 02 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Увага! Учасникам та партнерам Програми інтенсивного експорту України знижка на участь у конгресі  – 35%!

 

http://phm.gov.ua/?p=16668

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter